Specjalista Social Media – Social Media Creator

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: Studio Figura International

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która stworzyła sieć gabinetów modelowania sylwetki. Studio Figura to miejsce stworzone dla kobiet, w którym kosmetologia estetyczna łączy się ze strefą fitness oraz wellness. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. W tym roku dumnie obchodzimy 15-lecie swojej działalności.

Poszukujemy do naszego super kreatywnego teamu Działu Marketingu i Kreacji do głównej siedziby naszej firmy w Wysogotowie: Social Media Creator

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, prowadzącej projekty w Polsce i za granicą
Szybki rozwój zawodowy
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, m.in. przy projekcie TVP Twoja Nowa Figura w Pytaniu na Śniadanie
Wsparcie doświadczonego zespołu
Udział w szkoleniach i konferencjach
Przyjazną atmosferę w pracy i elastyczne podejście
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Praca w godz 9-17 (pon-pt)
13 pensja + pakiet zdrowotny
darmowy dostęp do zabiegów fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej

Obowiązki:

Do Twoich zadań będzie należało:
Samodzielne zarządzanie profilami w Social Mediach (m.in. FB, Insta, LinkedIn)
Tworzenie kontentu reklamowego, copy writting
Aktywne uczestnictwo w sesjach zdjęciowych
Analiza i raportowanie prowadzonych działań
Monitorowanie działań konkurencji
Kontakt z klientami
Udział w nowych projektach

Wymagania:

Oczekujemy:
Doświadczenia w prowadzeniu działań w SM
Umiejętności planowania sesji zdjęciowych
Lekkiego pióra i znajomości zasad poprawnej polszczyzny
Kreatywności i zmysłu estetycznego
Znajomości trendów w SM, FB Ads, Google Ads
Znajomości języka angielskiego
Umiejętności organizacji czasu pracy
Rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
Łatwości w nawiązywaniu relacji
Inicjatywy w rozwoju prowadzonych projektów oraz całego działu

Benefity:

13ta pensja, pakiet zdrowotny, dostęp do zabiegów fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej

E-mail:hr@studiofigura.com.pl

Telefon: 577118661

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)