Specjalista ds. zarządzania obiektem Data Center

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: NTT Data Business Solutions

Opis stanowiska pracy:

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w SAP? Dobrze się składa – szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich.

Obowiązki:

Na czym będzie polegać Twoja praca?
– Pełnienie funkcji Opiekuna Technicznego budynku Data Center w Tarnowie Podgórnym
– Kontrolowanie pracy urządzeń i systemów m.in.: zasilania gwarantowanego, klimatyzacji oraz ppoż. i innych systemów w obiekcie
– Tworzenie i nadzór nad harmonogramem realizacji przeglądów serwisowych, projektów oraz usuwania awarii i usterek dotyczących infrastruktury Data Center
– Zgłaszanie dostawcom usług problemów związanych z infrastrukturą (klimatyzacja, zasilanie, ogrzewanie)
– Przygotowanie i kontrola budżetu w zakresie obsługi Data Center
– Nadzór nad pracownikami ochrony oraz pracownikami firmy odpowiedzialnej za utrzymanie czystości
– Organizacja pracy administratora budynku
– Zarządzanie procesem inwentaryzacji i utylizacji sprzętu od strony administracyjnej
– Prowadzenie dokumentacji technicznej
– Czynny udział w procesie budżetowania oraz procesach zakupowych dla obiektu
– Wycena oraz realizacja zamówień i zakupów technicznych wraz z przygotowaniem wymaganych dokumentów zgodnie z procedurami compliance i procurement
– Aktywna współpraca z Działem Finansowym

Wymagania:

Szukamy osób, które:
– Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w zarządzaniu budynkiem i jego infrastrukturą
– Posiadają wykształcenie techniczne (np. elektryczne, budowlane)
– Wyróżniają się samodzielnością, terminowością i dobrą organizacją pracy
– Cechuje wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i rzetelność
– Swobodnie prowadzą komunikację w języku angielskim
– Wykazują zainteresowane dalszym rozwojem zawodowym

Mile widziane:
– Uprawnienia elektryczne G-1/E
– Zrozumienie infrastruktury związanej z urządzeniami IT, telekomunikacją, zasilaniem elektroenergetycznym
– Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Benefity:

Dostęp do szkoleń i certyfikacji finansowanych przez pracodawcę, zadaniowy system pracy, wsparcie pasji naszych pracowników poprzez wspólne wyjazdy na narty, wycieczki rowerowe, czy wyprawy żeglarskie, udział w ogólnofirmowych i działowych wydarzeniach integracyjnych oraz wiele innych okazji do spotkań, wymiany myśli z kolegami i koleżankami z pracy, kulturę organizacyjną dbającą o work-life balance i propracownicze podejście, otwartość na ciekawe pomysły i inicjatywy np. akcje charytatywne, dodatkowe benefity pracownicze (platforma kafeteryjna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, upominki okolicznościowe)

E-mail:agata.maruszewska@nttdata.com

Telefon: +48789353089

Strona rekrutacji: https://nttdata-solutions.com/pl/kariera/oferty-pracy/hosting-services/specialist-data-center/


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy przez NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080), przy ul. Owocowej 21b, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o warunkach przetwarzania danych osobowych przez NTT DATA Business Solutions sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.

Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych następującej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w ramach oferty pracy danych osobowych przez NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080), przy ul. Owocowej 21b, jako ich administratora, na potrzeby kolejnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) warunkach przetwarzania danych osobowych przez NTT DATA Business Solutions sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ulicy Owocowej 21b (dalej zwana „Administratorem”). Może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod-solutions-pl@nttdata.com lub NTT DATA Business Solutions sp. z o.o., ul. Owocowa 21b, PL-62-080 Tarnowo Podgórne.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczania danych wyłącznie objętych tym przepisem) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych osobowych).

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom Administratora, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Data publikacji ogłoszenia: 10.11.2023