Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

Miejsce pracy: Sady

Nazwa firmy: Nowa Elektro Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Firma Nowa Elektro Sp. z o.o. należąca do Liderów Branży Elektrotechnicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należeć współpraca z dostawcami oraz działem zakupów.
Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów od zamówienia, aż po realizację.
Ponadto monitorowanie stanów magazynowych.

Obowiązki:

• Współpraca z dostawcami
• Koordynowanie zamówień wewnętrznych i zewnętrznych
• Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów
• Monitorowanie terminów realizacji zamówień
• Monitorowanie obrotu opakowaniami zwrotnymi
• Monitorowanie stanów magazynowych
• Bieżąca współpraca z Działem Zakupów

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie – preferowane elektrotechniczne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów typu ERP
• Znajomość rynku hurtowego
• Znajomość procesów logistycznych i magazynowych
• Umiejętność budowania długofalowych relacji z dostawcami
• Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania
• Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
• Umiejętność pracy w zespole

Benefity:

• Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku. • Umowę o pracę • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach

E-mail:rekrutacja@nowaelektro.pl

Telefon: 693 893 493

Strona rekrutacji: http://www.nowaelektro.pl

Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji .
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach, ul. Rolna 1, Tarnowo Podgórne (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.