SPECJALISTA ds. UZDATNIANIA WODY

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Instalcompact Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się m.in. projektowaniem, produkcją i montażem systemów uzdatniania wody. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTY ds. UZDATNIANIA WODY

Obowiązki:

– przygotowywanie koncepcji rozwiązań technicznych z dziedziny technologii wody, uzdatniania wody,
– dobór i ofertowanie urządzeń,
– obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów,
– rozwój produktu,
– prowadzenie badań technologicznych.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna, Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Sanitarna),
– samodzielność, innowacyjność, dyspozycyjność,
– umiejętność pracy w zespole,
– umiejętność obsługi komputera,
– prawo jazdy kat. B.

Mile widziana:
– znajomość języka angielskiego,
– doświadczenie lub znajomość zagadnień z dziedziny uzdatniania wody, technologii wody i aspektów z tym związanych.

Benefity:

– praca w systemie stacjonarnym w Tarnowie Podgórnym lub zdalnym, – szkolenia wprowadzające oraz wsparcie koordynatora, – ciekawa i interesująca praca w zgranym zespole ludzi, – ciągły rozwój poprzez szkolenia i kursy, – pakiet socjalny obejmujący m.in. „wczasy pod gruszą”, karty podarunkowe, – Pakiety sportowe Medicover Sport.

E-mail:rekrutacje@instalcompact.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Instalcompact Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.