Sekretarka

Miejsce pracy: Sady

Nazwa firmy: Nowa Elektro Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Obsługa asystencka Członków Zarządu
Wspieranie biura Zarządu w zakresie prowadzonych projektów
Organizacja spotkań, wyjazdów biznesowych oraz rozliczanie wydatków służbowych
Przygotowywanie prezentacji i zestawień
Weryfikacja merytoryczna, nadzór nad obiegiem umów oraz dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej
Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wysyłka korespondencji
Prowadzenie prac biurowych związanych z funkcjonowaniem biura Zarządu
Administracja – Multisport i Lux Med

Obowiązki:

Wymagania:

Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
Doskonała organizacja pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, koordynacja działań, terminowość, dokładność, skrupulatność)
Duża samodzielność, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w pracę
Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i Outlook (zwłaszcza Power Point i Excel)
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Benefity:

Przyjazną atmosferę pracy oraz orientację na pracownika oraz SZEROKI wachlarz świadczeń socjalnych (m. in ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie wczasów oraz Multisport i Lux Med na preferencyjnych warunkach);

E-mail:elzbieta.skowronska@nowaelektro.pl

Telefon: 693893493

Strona rekrutacji: https://nowaelektro.pl/ogloszenia/sekretarka.html

Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji .

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach, ul. Rolna 1, Tarnowo Podgórne (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://nowaelektro.pl/kariera.ht