Pracownik produkcji: montaż wykrojników i sekcji/gumowanie

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: MARBACH POLSKA Sp. Z o.o.

Opis stanowiska pracy:

  • Produkcja (montowanie/składanie) wykrojników oraz sekcji poligraficznych wg. wytycznych na rysunku oraz na zleceniu produkcyjnym

Obowiązki:

  • Produkcja (montowanie/składanie)wykrojników oraz sekcji poligraficznych wg. wytycznych na rysunku oraz na zleceniu produkcyjnym
  • Obsługa narzędzi ręcznych
  • Wprowadzanie danych ze zlecenia produkcyjnego do systemu po zakończeniu montażu narzędzia
  • Bieżące finalizowanie zleceń

Wymagania:

  • Dokładności, dyspozycyjności, sumienności, zaangażowania,
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Zdolności manualnych (mile widziane doświadczenie w obróbce drewna)
  • Terminowego realizowania zleceń
  • Doświadczenie nie jest wymagane, każdemu pracownikowi zapewniamy szkolenie

Benefity:

  • Stabilną pracę na pełen etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę w trybie zmianowym
  • Płatne nadgodziny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w firmie przyjaznej pracownikowi
  • System premiowania

E-mail: kamila.jablecka@marbach.com

Telefon: 611025000

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybrana klauzule zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest tez w Twoim interesie).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Marbach Polska Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Marbach Polska Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

  • Warto wiedzieć, że: Marbach Polska Sp. z o.o.. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  • nasza główna siedziba mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej 132;
  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  • dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacja;
  • po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba ze zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji;
  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, ze przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.