Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne ul. Wierzbowa 8

Nazwa firmy: Herbabios Laboratorium

Opis stanowiska pracy:

Dokładne dozowanie produktu do worków, pojemników i butelek, drukowane i etykietowanie etykiet, wysyłka produktów.

  • Praca w okresie próbnym na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę
  • Stawka 25 zł brutto/ na godzinę
  • Praca 8 godzin dziennie
  • Praca w godz 07:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

CV prosimy składać mailem na adres herbabios.adamska@op.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy Herbabios w Tarnowie Podgórnym.

Obowiązki:

Wymagania:

  • osoba sprawna manualnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność i sumienność
  • osoba niepaląca
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz uprawnienia na wózek widłowy

E-mail:herbabios.adamska@op.pl

Telefon: 61 812 12 72

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U nr 133 poz. 883