Pracownik gospodarczy/Konserwator

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: HS Multiservices Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Miejsce pracy: Jankowice ul. Poznańska
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 600 097 015.
Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko Pracownik gospodarczy/konserwator. Praca na terenie Zakładu przy ul. Poznańskiej w Jankowicach 2 razy w tygodniu po 4 godziny (dni i godziny do uzgodnienia).

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Obowiązki:

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:
• drobne prace malarsko, naprawcze wewnątrz budynku.

Wymagania:

Wymagane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

E-mail:rekrutacja@hsmultiservices.pl

Telefon: +48 600 097 015


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Informujemy, iż administratorem Pani/a danych osobowych jest grupa spółek będących współadministratorami danych osobowych, tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. (wszystkie z siedzibą w Bielsku-Białej). Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, w tym przysługujących Pani/Panu praw można znaleźć w naszej klauzuli informacyjnej dostępnej w tym miejscu: www.hsmultiservices.pl/pdffooter/klauzule_informacyjne_osoby_do_kontaktu.pdf
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z aktualnie trwającą rekrutacją oraz – ewentualnie – zgody w związku z potencjalną rekrutacją w przyszłości.

ZGODA
w związku z aktualnie trwającą rekrutacją
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) w celu wzięcia udziału w obecnie prowadzonej rekrutacji przez HS MULTISERVICES sp. z o.o. przez okres trwania tej rekrutacji.

ZGODA
w związku z rekrutacją na przyszłość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rekrutacyjnym (CV) na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez każdego ze Współadministratorów tj. HS MULTISERVICES sp. z o.o., HS CLEANING sp. z o.o., HS INDUSTRY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., HS INDUSTRY sp. z o.o. w okresie 1 roku od dnia przesłania mojego CV.

Data publikacji ogłoszenia: 18.06.2024