Pracownik ds. porządkowych i pakowania towaru

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: Studio Figura International

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy do głównej siedziby naszej firmy w Wysogotowie, pracownika, który zadba o:
– przygotowywanie towaru (kosmetyków, suplementów, części zamiennych) do wysyłki oraz przygotuje dokumentację dla firmy kurierskiej,
– porządek w siedzibie firmy- codzienne dbanie o czystość przestrzeni biurowej, terenu firmy,
– przygotowywanie sal szkoleniowych na szkolenia oraz wizyty klientów firmy

My ze swojej strony zapewniamy:
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
-zawsze terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
-stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8 do 16,
-przyjazną atmosferę i dobre warunki do rozwoju, Pakiet Ubezpieczenia Zdrowotnego, dostęp do zabiegów fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej

Obowiązki:

Oczekujemy od Ciebie znajomości obsługi komputera, dobrej organizacji pracy, punktualności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.

Wymagania:

Zapraszamy do współpracy osoby charyzmatyczne i energiczne.

E-mail:hr@studiofigura.com.pl

Telefon: 577118661

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)