Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: Rentis SA

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej i kreatywnej firmie
– umowę o pracę
– możliwość stałego rozwoju

Obowiązki:

• fakturowanie, monitoring należności
• realizacja obiegu dokumentów w firmie,
• prowadzenie rozliczeń związanych z działalnością spółki, monitorowanie spływu należności
• organizowanie i obsługa spotkań z kontrahentami i klientami,
• przygotowywanie pism, umów i dokumentów,
• tworzenie raportów, zestawień i prezentacji dotyczących danych sprzedażowych

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku związanym z fakturowaniem, monitoringiem spływu należności
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz duża kultura osobista
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Skrupulatność, systematyczność i zaangażowanie
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

E-mail:rekrutacja@rentis.pl

Strona rekrutacji: https://rentis.pl

E-mail: rekrutacja@rentis.pl z dopiskiem w temacie Pracownik biurowy
Proszę o przesyłanie ogłoszeń zawierających CV ze zdjęciem.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, pod warunkiem przesłania CV zawierającej poniższą klauzulę: „Oświadczam, że przed złożeniem aplikacji zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RENTIS S.A. z siedzibą w Warszawie, Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r,