Pracownik biura magazynu

Miejsce pracy: Niepruszewo

Nazwa firmy: Greenyard Logistics Poland Sp. z o. o.

Opis stanowiska pracy:

W związku z nieustannym rozwojem, firma Greenyard Logistics Poland specjalizująca się w obrocie produktami świeżymi, poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK BIURA MAGAZYNU

Miejsce pracy: NIEPRUSZEWO, ul. Świerkowa 15
Czas pracy: Tryb 2-zmianowy, praca w niektóre soboty lub niedziele

Obowiązki:

· obsługa systemu logistycznego
· wypełnianie i wydawanie dokumentów przewozowych
· wyjaśnianie reklamacji
· bieżące tworzenie zestawień oraz raportów
· proste prace administracyjno – biurowe (skanowanie, kserowanie, porządkowanie dokumentów itp.)

Wymagania:

· dyspozycyjności do pracy w systemie 2 – zmianowym, również w niektóre soboty lub niedziele
· doświadczenia w pracach administracyjnych/biurowych
· dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
· zaangażowania i odpowiedzialności
· dokładności i skrupulatności

Mile widziane:

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
· praktyczna znajomość programów do prowadzenia gospodarki magazynowej

E-mail:Irmina.Lukasik@greenyardlogistics.pl

Telefon: 691414156

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”