Pracownik administracji magazynowej

Miejsce pracy: Sierosław, ul. Skrajna 1

Nazwa firmy: Paso Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy:

Paso Polska to rodzinna firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży plecaków, toreb oraz walizek. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców akcesoriów szkolnych w Polsce.
Poszukujemy zaangażowanej osoby do wsparcia naszego zespołu na stanowisko administracyjne w magazynie. Gwarantujemy pracę w stabilnej firmie oraz wsparcie w rozwoju. W zależności od Twojej dyspozycyjności proponujemy zatrudnienie na pełen etat lub jego część.

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
– kompletowanie zamówień internetowych
– kontrola jakości i zgodności zamówień wysyłkowych
– pomoc przy obsłudze platform internetowych (obsługa zamówień / wprowadzanie produktów / realizacja wysyłek / tworzenie baz produktowych)
– bieżące prace porządkowe na magazynie
– wykonywanie dodatkowych sezonowych prac magazynowych

Wymagania:

Wymagamy średniego wykształcenia i dobrej znajomości obsługi komputera. Jeżeli jesteś zaangażowaną osobą, masz podzielność uwagi i sprawnie organizujesz swoją pracę to jesteś idealnym kandydatem.

E-mail:paso@paso.pl

Telefon: 618966666

Strona rekrutacji: https://paso.pl/pl


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Paso Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sierosław przy ul. Skrajna 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Paso Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sierosław przy ul. Skrajna 1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rodo@paso.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu złożenia CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu złożenia CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu złożenia CV.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rodo@paso.pl.

Data publikacji ogłoszenia: 11.06.2021