Praca dodatkowa dla pielęgniarki / laborantki

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Punkt pobrań

Opis stanowiska pracy:

Jeśli masz trochę wolnego czasu między swoją pracą zawodową a życiem rodzinnym i jeśli lubisz pracę z pacjentem to mamy dla Ciebie ofertę dodatkowej pracy w nowym punkcie pobrań.
Nasza propozycja to:

  • praca w wymiarze 4h w wybrane dni tygodnia
  • możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb w comiesięcznie uzgadnianych grafikach,
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • umowa zlecenie

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowania materiału biologicznego,
  • przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu,
  • doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi

Na osoby zainteresowane i chętne do współpracy czekamy pod numerem telefonu 661 972 136. Zapraszamy do kontaktu gdzie odpowiemy na wszystkie pytania.

E-mail:punktpobran.tpmed@gmail.com

Telefon: 661972136