Pomocnik drukarza – maszynisty offsetowego

Miejsce pracy: Mrowino (pow. poznański)

Nazwa firmy: CGS Drukarnia sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Jako jeden z liderów branży poligraficznej z siedzibą w Mrowinie (pow. poznański) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik drukarza- maszynisty offsetowego

To oferujemy
-pracę w nowoczesnej drukarni
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju zawodowego
-premie za wyniki
-dowóz pracowników z i do Poznania

Obowiązki:

-przygotowanie materiałów i surowców do produkcji
-wsparcie w obsłudze maszyn drukujących
-udział we wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyny do druku
-zabezpieczenie materiałów i surowców pozostałych po produkcji
-segregacja odpadów produkcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania
-konserwacja maszyn drukujących
-dbanie o czystość i porządek na maszynie oraz w jej obszarze

Wymagania:

odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub równoważnym

E-mail:sekretariat@cgs.pl

Telefon: 61 227 59 67