Personel sprzątający

Miejsce pracy: Batorowo

Nazwa firmy: Zakłady Usługowe

Opis stanowiska pracy:

Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości części biurowych socjalnych i sanitarnych oraz hali ręcznie i maszynowo w Batorowie k. Poznania.

Praca na zmianę popołudniową.

Oferta skierowana jest także dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub o pracę
  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
  • pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
    wynagrodzenie zawsze na czas
  • przeszkolenie

Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • orzeczenie o niepełnosprawności – nie jest to jednak warunek konieczny

E-mail:ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Telefon: 723700420