Operator składarko-sklejarki

Miejsce pracy: Dąbrowa

Nazwa firmy: Preston Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Preston Packaging to drukarnia opakowań dla leków, suplementów diety i kosmetyków oraz ulotek farmaceutycznych i instrukcji.
Produkujemy składane opakowania z tektury litej, głównie dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz ulotki i instrukcje produktowe.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Operatora składarko-sklejarki.

Obowiązki:

– Obsługa składarko-sklejarki,
– Dbanie o stan techniczny i czystość maszyny.

Wymagania:

– Minimum roczne doświadczenie w obsłudze składarko-sklejarki, jednak istnieje także możliwość przyuczenia do pracy.
– Odpowiedzialność i samodyscyplina,
– Dokładność i dbałość o szczegóły,
– Dobra organizacja pracy i terminowość,
– Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
– Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
– Nienaganna kultura osobista.

Benefity:

Oferujemy: – atrakcyjne wynagrodzenie, – stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, – dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy, – ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport i LuxMed.

E-mail:rekrutacja@preston.pl

Telefon: 618420992

Strona rekrutacji: https://preston.pl/o-nas/kariera/


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Preston sp. z o. o., adres do korespondencji: ul. Innowatorów 7, 62-070 Dąbrowa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji, kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Data publikacji ogłoszenia: 25.11.2022