Operator maszyn

Miejsce pracy: Niepruszewo

Nazwa firmy: Guillin Polska Sp.zo.o

Opis stanowiska pracy:

Firma z kapitałem zagranicznym, zlokalizowana w Oleśnicy, lider w dziedzinie ekologicznych rozwiązań w zakresie opakowań do przemysłu spożywczego poszukuje osób do swojego oddziału w Niepruszewie na stanowisko operatorów maszyn

Obowiązki:

  • Pakowanie wyrobu gotowego z papieru
  • Kontrola ilościowa i jakościowa produktu

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dobra organizacji pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Benefity:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Wsparcie w procesie adaptacji

E-mail:aplikacje@guillinpolska.pl

„Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Guillin Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Przemysłowej 3, 56-400 Oleśnica, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”