Operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Niepruszewo

Nazwa firmy: Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje oraz dążących do ciągłego rozwoju zawodowego.

Szczególną uwagę zwracamy na takie kompetencje jak:
zaangażowanie, pasja, otwartość oraz innowacyjność.

Obowiązki:

• przygotowanie surowców, obsługa linii produkcyjnych i sprzętu produkcyjnego,
• nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym
• optymalizacja procesu produkcyjnego wraz z projektami z zakresu bezpieczeństwa, kontroli jakości
• segregacja/recykling odpadów zgodnie z zadaniami wyznaczonymi przez przełożonych
• realizacja wytycznych wynikających z planów produkcyjnych
• udoskonalanie procesu produkcji, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień
• odpowiedzialność za realizację wskaźników produkcyjnych (KPI’s)
• zapewnienie wysokich standardów BHP i ochrony środowiska w miejscu pracy zgodnych ze standardami Grupy Hempel
• współpraca z laboratorium oraz innymi działami wg wymagań i zadań
• realizacja zadań oraz kierunków rozwoju zgodnych z wytycznymi Grupy Hempel, regionu i kierownika produkcji

Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe
• mile widziane doświadczenie w pracy związanej z produkcją i/lub gospodarką magazynową
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe/suwnice
• dokładność, sumienność, cierpliwość, odpowiedzialność, komunikatywność
• mile widziane doświadczenie w pracy z Lean manufacturing (5S, SMED)

Benefity:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Hempel; atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia miesięczna; podnoszenie kwalifikacji poprzez zdobycie uprawnień na wózki widłowe i suwnice; dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport.

E-mail:kariera@hempel.com

Telefon: 797021691

Bardzo prosimy o dodanie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).