Ogrodnik

Miejsce pracy: Sierosław

Nazwa firmy: Nobless Polska

Opis stanowiska pracy:

Firma Nobless Polska poszukuje na etat doświadczonego ogrodnika.

Obowiązki:

  • prace ogrodnicze i porządkowe

Wymagania:

  • odpowiednie kwalifikacje w ogrodnictwie i duża wiedza o roślinach
  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność dokonywania drobnych napraw będzie dodatkowym atutem

E-mail:rekrutacja@nobless.pl

Telefon: 502020920

W CV prosimy umieścić następującą poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”
Jej brak lub brak równorzędnych oświadczeń spowoduje niemożność udziału Pana/Pani w procesie rekrutacji, jeśli w przekazanych dokumentach aplikacyjnych będą inne dane niż wskazane w art. 221 KP.
W przypadku chęci uczestniczenia także w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych bez konieczności ponownego przesłania dokumentów aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i ich zachowanie do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”