Monter/mechanik

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Instalcompact Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych do technologii wody i ścieków. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w branży, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER/MECHANIK

Obowiązki:

 montaż urządzeń pompowych na obiekcie zgodnie z dokumentacją montażową;
 montaż mechaniczny sprefabrykowanych elementów urządzeń pompowych zgodnie
z dokumentacją montażową;
 praca w delegacji (w zależności od zleceń).

Wymagania:

 wykształcenie zasadnicze/średnie;
 zdolności manualne;
 umiejętność czytania rysunku technicznego (podstawy).
 mile widziane umiejętność spawania metodami TIG, MIG/MAG;

Benefity:

 szkolenia wprowadzające oraz wsparcie koordynatora;  aktywną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;  możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.  Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne);  Pakiety sportowe Medicover Sport.

E-mail:rekrutacje@instalcompact.pl


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Instalcompact Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Data publikacji ogłoszenia: 11.06.2021