Magazynier – branża elektotechniczna NOWA ELEKTRO

Miejsce pracy: Sady

Nazwa firmy: Nowa Elektro Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy MAGAZYNIERA, którego głównymi obowiązkami będzie monitorowanie wszystkich etapów przepływu towaru, w tym organizowanie transportu i ich dystrybucji.
Jeśli znasz procesy logistyczne i magazynowe to jest to praca dla Ciebie.
Dołącz już dziś do naszego zespołu.
Zapewniamy stabilne zatrudnienie w hurtowni elektrotechnicznej NOWA ELEKTRO
CV proszę prześlij na rekrutacja@nowaelektro.pl

Obowiązki:

Rozładunki i załadunki dostaw

Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki

Dbanie o porządek na magazynie

Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

Mile widziana znajomość branży elektrycznej

Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania

Umiejętność pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

uprawnienia na wózki widłowe

Benefity:

• Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych – częściowa partycypacja w kosztach (m. in ubezpieczenie grupowe PZU, pakiety medyczne i sportowe) , wczasy pod gruszą, dopłata do koloni dla dzieci, bony świąteczne

E-mail:rekrutacja@nowaelektro.pl

Telefon: 693893407

Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji . Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach, ul. Rolna 1, Tarnowo Podgórne (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.