Magazynier

Miejsce pracy: Niepruszewo

Nazwa firmy: Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

Sto lat nieszablonowego, nowatorskiego myślenia naszych pracowników pozwoliło nam zostać ekspertem w tej dziedzinie i wszystko wskazuje na to, że nic nie jest w stanie zatrzymać naszego dynamicznego rozwoju.

Obecnie do naszego nowoczesnego magazynu wyrobów gotowych poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu.

Obowiązki:

• Załadunek, rozładunek oraz magazynowanie zgodne z instrukcjami
• Codzienne przeglądy oraz podstawowa obsługa techniczna sprzętu magazynowego
• Fizyczne przygotowanie towaru do wysyłki
• Przygotowanie zleceń zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi
• Załadunki towaru zgodnie z wymaganiami ADR
• Kontrola przewoźników pod względem wymogów ADR
• Obsługa mieszalni kolorów

Wymagania:

• Minimum średnie wykształcenie
• Mile widziane uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Dokładność, komunikatywność, sumienność, cierpliwość, otwartość
• Umiejętność pracy zespołowej

Benefity:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę Hempel; atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna; dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport.

E-mail:kariera@hempel.com

Telefon: 797021691

Bardzo prosimy o dodanie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).