Magazynier

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: Eberspaecher sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Magazynier praca na umowę o pracę na 1/2 etatu, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 12:00

Obowiązki:

• kompletacja zamówień dla naszych Klientów
• przygotowanie zamówień do wysyłki
• pakowanie i nadawanie zamówień
• kontrola poprawności pakowania towaru
• dbanie o porządek na magazynie
• inne prace magazynowe

Wymagania:

• gotowość do pracy fizycznej (chodzenie, dźwiganie)
• umiejętność pracy w Zespole
• dobra organizacja pracy
• pracowitość oraz zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na magazynie
• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Benefity:

ubezpieczenie medyczne, owocowe piątki, kawa, herbata, darmowy parking

E-mail:joanna.dominiak-adamska@eberspaecher.com

Telefon: +4869468907

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Magazynier przez Eberspaecher sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1)