Magazynier

Miejsce pracy: Skórzewo

Nazwa firmy: Prespack Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy
• ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do programu Multisport
• możliwość uzyskania uprawnienia na wózki widłowe

Obowiązki:

• przyjmowanie dostaw i przesyłek
• sporządzanie dokumentacji dostaw
• dbanie o właściwe składowanie towaru w magazynie
• kontrola ilościowa towaru
• zabezpieczanie i przygotowanie towaru do wysyłki
• załadunek i rozładunek produktów
• współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

• dokładność i dbałość o szczegóły
• odpowiedzialność i samodyscyplina
• dobra organizacja pracy i terminowość
• uprawnienia na wózki widłowe
• nienaganna kultura osobista
• mile widziane doświadczenie we współpracy z działem produkcji

Benefity:

Ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport, Ubezpieczenie zdrowotne w LuxMed.

E-mail:rekrutacja@prespack.pl

Telefon: +48606841900

Strona rekrutacji: https://prespack.pl/kariera

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”