Konsultant

Miejsce pracy: Swadzim

Nazwa firmy: SEPHORA

Opis stanowiska pracy:

Obsługa Klientów na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy oraz wspieranie wszelkich działań związanych z działaniem perfumerii.
Szukamy osoby na część etatu (do uzgodnienia)

Obowiązki:

· Dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb klienta
· Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych
·Budowanie relacji z klientami poprzez obsługę zgodną z Sephora Attitude
·Dbanie o ekspozycję produktów (czystość, uzupełnianie towaru na półkach)

Wymagania:

·Łatwość w budowaniu relacji z klientem
·Zainteresowanie branżą beauty, poznawaniem nowych produktów i odkrywaniem trendów
·Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów
·Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta

Strona rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0bfdb84dfd9b4a65971353f7b8c52d50

Przesłanie do Sephora Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Sephora”) danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 par. 1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Sephora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sephora Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16C. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Sephora Sp. z o.o. szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych.