Konstruktor

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: GC Metal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika na stanowisko Konstruktora

Obowiązki:

Odnajdziesz się u nas jeśli:
– Lubisz projektować konstrukcje stalowe w programach 2D/3D
– Rysunki wykonawcze, warsztatowe oraz zestawienia masz w małym palcu
– Wiesz jak obliczyć wytrzymałość konstrukcji
– Wiesz jak obliczyć system kotwienia konstrukcji
– Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do wyjazdów służbowych w celu pomiarów (max 10% czasu pracy)
– Umiesz pracować w programach typu CAD (AutoCAD, T-flex lub pokrewne)
– Umiesz pracować w programie Autodesk Inventor
– Praca w zespole nie stanowi problemu

Zaimponujesz nam jeśli:
– Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze projektowania konstrukcji stalowych
– Posiadasz doświadczenie w projektowaniu balustrad, słupków drogowych etc.

Co możemy Ci zaoferować:
-Pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
-Stałe wynagrodzenie co miesiąc z możliwością premii od zaangażowania
-Pracę dostępną od zaraz
-Pracę od poniedziałku do piątku
-Elastyczne godziny pracy
-Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie APLIKUJ!

Wymagania:

E-mail:rekrutacja@gcmetal.pl

Strona rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5941e5b89ab84b7090e076654c949bae