Kierowca C+E w ruchu krajowym BDF !!! stała linia !!!

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Kułton Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy :
• pracę na nowych ciągnikach marki MAN / DAF wraz z naczepami typu BDF
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• system pracy : niedziela – piątek / poniedziałek – sobota praca w godzinach 18.00 – 06.00
• ubezpieczenie grupowe
• odzież firmową
• dla kierowców bez doświadczenia system wdrożenia
• szerokie zaplecze socjalne

Obowiązki:

• transport towarów przyczepami BDF na stałej linii : Tarnowo Podgórne-Kraków-Tarnowo Podgórne
• dopilnowanie dokumentacji załadunkowo – rozładunkowej
• dbałość o powierzone mienie
• wykonywanie czynności kontrolno – obsługowych dokonywanych załadunków i rozładunków towaru
• wykonywanie czynności kontrolno – obsługowych użytkowanego pojazdu

Wymagania:

Wymagania :
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 wraz z aktualnym świadectwem kwalifikacji
• karta kierowcy
• ADR podstawowy
• książeczka sanepidowska ( możliwość jej wyrobienia przed zatrudnieniem )

E-mail:rekrutacja@kulton.pl

Telefon: 0048 797-346-521

: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.