Kelnerka / kelner

Miejsce pracy: SWADZIM / TARNOWO PODGÓRNE

Nazwa firmy: Kasztanowy Pałac

Opis stanowiska pracy:

Do kompleksu hotelowo – gastronomicznego poszukujemy osób na stałe do obsługi gości oraz imprez okolicznościowych. Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczny godzin pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • posiłek pracowniczy
  • system premiowania

INFORMACJE:
661 590 890
info@kasztanowypalac.pl

Obowiązki:

Bieżąca obsługa gości hotelowych, restauracyjnych oraz imprez okolicznościowych.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • dyspozycyjność

E-mail:info@kasztanowypalac.pl

Telefon: 661590890

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922).”
Informujemy, że: podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji. (a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez Actum Plus Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.