Hurtownia farmaceutyczna – pakowanie

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: Hr Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy:

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji artykułów farmaceutycznych, poszukujemy Kandydatów do zespołu pracowników.
Premia za szybki start – 200 zł.

Obowiązki:

Kontrola jakości i pakowanie suplementów.

Wymagania:

Dostępność w systemie 12 godzinnym (6-18, 18-6)
Książeczka sanepidu.

E-mail:praca@hrconsulting.com.pl

Telefon: 797292169


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedziba w Poznaniu przy ul. Rodziewiczówny 7 w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. procesu rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji”

Jeżeli Twoja zgoda obejmuje także przetwarzanie danych dla przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie do HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedziba w Poznaniu przy ul. Rodziewiczówny 7 w odpowiedzi na ofertę pracy, w celu niezbędnym do przeprowadzania przez HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. procesu rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji, a także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k.”

Ponadto informujemy, że:

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Consulting Sp. z o.o. Sp. k. na podstawie art.221 § 1 Kodeksu pracy i wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art.6 ust.1 lit.a) RODO).

· Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul Rodziewiczówny 7, 60-545 Poznań.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w okresie 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego- Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art.221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygania procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Data publikacji ogłoszenia: 09.04.2021