Doradca Klienta

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: GC Metal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Wymagania:
doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym/ technicznym
wysoki poziom zdolności interpersonalnych
planowanie i organizacja pracy własnej
inicjatywa w działaniu
zdolność do szybkiej adaptacji
umiejętność prowadzenia kilku projektów równolegle

Obowiązki:

Twój zakres obowiązków
doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru odpowiednich produktów: bariery, znaki, zasieki i inne
aktywny kontakt z Klientem telefoniczny/ spotkania
opieka nad Klientem stałym
aktywna opieka nad przypisaną Bazą Klientów
aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
praca w czasie rzeczywistym zgodnie z Bazą Wiedzy CF
praca w systemie VENDO ERP

Wymagania:

Oferujemy
umowa o pracę
wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowania uzależniony od wyników pracy
narzędzia pracy
praca w godzinach 8.00- 16.00 (podróże służbowe w zależności od umówionych spotkań z Klientami)

E-mail:kp@gcmetal.pl