Brygadzista/Instalator/Serwisant instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych

Miejsce pracy: Sady

Nazwa firmy: Solar Progress Solutions Sp. z o.o. - NOWA ELEKTRO

Opis stanowiska pracy:

Zarządzanie brygadą/brygadami na budowach w oparciu o założone cele
Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie drobnych zamówień i odbiór materiałów
Planowanie, rozliczanie oraz ewidencjonowanie czasu pracy

Obowiązki:

Montaż, obsługa, konserwacja urządzeń i instalacji elektroenergetycznych oraz fotowoltaicznych
Dbanie o jakość, terminowość i poprawność realizowanych zadań
Przydzielanie i rozliczanie zadań w obrębie podległej brygady
Współpraca oraz nadzór nad podwykonawcami
Planowanie prac w koordynacji z Kierownikiem Robót

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane o specjalności elektryka lub pokrewne)
Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, instalacje elektryczne lub fotowoltaiczne
Świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E min. do 1 kV
Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych (Sonel, Benning)
Umiejętność czytania i analizowanie rysunku technicznego oraz dokumentacji wykonawczej
Obsługa komputera oraz aplikacji mobilnych, znajomość MS Office: Outlook, Excel
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B

Benefity:

Stabilne zatrudnienie z oparciu o umowa o pracę Samochód służbowy Wysokiej klasy narzędzia i odzież robocza, telefon służbowy, laptop itp. Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach Udział w certyfikowanych szkoleniach

E-mail:rekrutacja@nowaelektro.pl

Telefon: 693893407

Strona rekrutacji: https://www.solar-progress.pl/category/kariera/