Analityk Finansowy

Miejsce pracy: Sady

Nazwa firmy: Nowa Elektro Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

• Regularne monitorowanie i analizowanie marży na kluczowych segmentach klientów/grupach asortymentu
• Przygotowanie analiz cenowych oraz marżowych
• Tworzenie, zarządzanie i aktualizacja bazy cenników dla klientów
• Optymalizacja rentowności sprzedaży poprzez optymalizację cen produktów
• Ścisła współpraca z działami sprzedaży, zakupów, e-commerce
• projektowanie i wdrażanie usprawnień oraz automatyzacji w procesie zarządzania ceną i marżą

Obowiązki:

Wymagania:

• Zaawansowana, praktyczna znajomość programu MS Excel
• Min. roczne doświadczenie zawodowe w działach finansowych lub działach analiz
• Umiejętność czytelnego prezentowania danych
• Umiejętność zbierania i przetwarzania informacji z wielu źródeł
• Dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie w realizowane zadania
• Znajomość branży elektrotechnicznej – mile widziane
• doświadczenie w pracy na systemach ERP– mile widziane

Benefity:

Rozwój kompetencji analitycznych Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach związanych z automatyzacją pracy Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju osobistego, Dużą samodzielność w realizacji własnych zadań, Szkolenia, kursy zawodowe, udział w konferencjach branżowych, Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę. Stałe wynagrodzenie i premie. Pracę w zgranym zespole. Pakiet socjalny (multisport, pakiet medyczny, dofinansowanie do wczasów, kolonii, zakładowy fundusz zapomogowo-pożyczkowy, bony na święta).

E-mail:rekrutacja@nowaelektro.pl

Telefon: 693 893 493

Strona rekrutacji: https://nowaelektro.pl/ogloszenia/specjalistaanalityk-ds-cen-i-kontroli-marzy.html

Wszystkie aplikacje muszą być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji .
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nowa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą w Sadach, ul. Rolna 1, Tarnowo Podgórne (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.