Polska Anglia

  WOŚP – zagrajmy!

  Najbliższy, 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 14 stycznia, będziemy zbierać środki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

  Zagramy od samego rana. Zbiórkę do wielkoorkiestrowych puszek rozpocznie 200 wolontariuszy z naszego sztabu. Natomiast wydarzenia zaplanowaliśmy przez cały dzień w różnych miejscach na terenie całej Gminy – są miejsca, które już dobrze znamy, ale także, a jakże! mamy nowe propozycje.

  Poniżej przedstawiamy najważniejsze, już potwierdzone punkty programu. Ale nasze finały WOŚP to duża spontaniczność, mamy zatem nadzieję, że lista atrakcji będzie się wydłużać. Dlatego warto zaglądać do tej zakładki, by być na bieżąco i niczego nie przegapić!

  Również tutaj będzie można poznać listę przedmiotów wystawionych na licytacje – już dziś potwierdzamy: wśród hitów będą m.in. dwugodzinny lot samolotem z instruktorem oraz AUTOBUS przekazany przez spółkę TPBUS i PRAWDZIWY WÓZ STRAŻACKI wystawiony przez Ochotniczą Straż Pożarną z Lusowa!!! Oczywiście prosimy o przekazywanie gadżetów, fantów i propozycji na loterię i licytację – potrafimy zlicytować wszystko. Przyjmujemy także książki do Kącika Wędrującej Książki, który poprowadzi Uniwersytet Trzeciego Wieku. Fanty i książki można przynosić do Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym lub do Filii Urzędu w Pasażu w Przeźmierowie.

  Szefem naszego lokalnego sztabu WOŚP jest Barbara Wypuszcz, tel. 61 8959 303. Wolontariuszami opiekuje się Mariola Ptak, tel. 61 8959 208 (uwaga: listy wolontariuszy kwestujących z puszkami WOŚP są już zamknięte), a w sprawie fantów prosimy o kontakt z Agnieszką Rzeźnik, tel. 606 756 290.

  Masz pomysł, ciekawą propozycję – przyjdź lub zadzwoń, bo każda pomoc się przyda!

   

  Sztab WOŚP w Tarnowie Podgórnym

   

  Indywidualny numer konta WOŚP naszego sztabu:

  (uwaga nowy numer!!!) ING BANK ŚLĄSKI 48 1050 1520 1000 0005 0265 1441

  Urząd Gminy, ul. Poznańska 115, Tarnowo Podgórne

   

   

  Program WOŚP 2018 - kliknij tutaj

  Informacje dla wolontariuszy - kliknij tutaj

  LICYTACJE - kliknij tutaj

  Wystawa prac Kat Piweckiej na WOŚP - kliknij tutaj