Polska Anglia

  WOŚP 2019 – zaczynamy!

  W niedzielę, 13 stycznia 2019 r., kolejny raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z którą oczywiście zagramy i my!

  Od rana na naszych ulicach kwestować będzie 200 wolontariuszy z wielkoorkiestrowymi puszkami.  Ponadto przez cały dzień w różnych miejscach w naszej Gminie odbywać się będą ciekawe wydarzenia, którym przyświecać będzie jedna idea: zbieranie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

   

  Kilka szczegółów organizacyjnych:

  – nadal trwa zbiórka fantów na licytacje i na loterię, liczą się fanty małe i duże, poważne i te ciut mniej, czekamy na każdy sygnał, naprawdę potrafimy zlicytować wszystko – w tej sprawie prosimy o kontakt z Agnieszką Rzeźnik, tel. 606 756 290,

  – uwaga wolontariusze: 13 stycznia posiadając identyfikator WOŚP możecie jeździć autobusami TPBUS za darmo. Ponadto Tarnowski Łącznik w Tarnowie Podgórnym oferuje Wam darmowy gorący posiłek.

  – 12 i 13 stycznia na ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu

  Proszę sprawdzić, co będzie się działo na terenie naszej Gminy – sporo! Na finał oczywiście zapraszamy do hali sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym. Do zobaczenia – koniecznie!

   

  Program WOŚP - kliknij tutaj

   

  nr konta naszego sztabu WOŚP

  48 1050 1520 1000 0005 0265 1441 koniecznie z dopiskiem: WOŚP

   

  ARz