Polska Anglia

  Oferty Pracy

  Przedszkole w Baranowie „ Mali Odkrywcy” zatrudni na zastępstwo nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy od zaraz

  Kantor HIREX zatrudni kasjera walutowego z praktyką w banku lub kantorze oraz do przyuczenia

  Firma JAKON zatrudni do sprzątania pomieszczeń biurowych. Mile widziane osoby na emeryturze/rencie. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 61 65 50 450.

  Firma z kapitałem zagranicznym, będąca jednym z liderów opakowań dla przemysłu spożywczego poszukuje do swojego oddziału w Niepruszewie osób na następujące stanowisko

  Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko

  Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko

  Zakład Piekarniczo-Cukierniczy „Glutenex” Sp. z o.o. w Sadach ul. Ludowa 6 zatrudni pracownika na stanowisko

  Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania pływalni w Tarnowie Podgórnym. Więcej informacji pod numerem telefonu: 61-222-60-50.

  KREATIVIA jest nowoczesną firmą produkcyjno-reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

  Nuscana biotechnika laboratoryjna poszukuje osoby na stanowisko asystenta kierownika sekcji obsługi klienta. Firma prowadzi działalność handlową oraz laboratorium badań żywności.

  Nuscana biotechnika laboratoryjna poszukuje osoby na stanowisko specjalisty d.s. administracyjno-księgowych. Firma prowadzi działalność handlową oraz laboratorium badań żywności.

  Firma BUDMAR Judkowiak Sp. J. w Baranowie zatrudni na stanowisko

  Dynamicznie rozwijająca się firma w branży dóbr inwestycyjnych zatrudni osobę na stanowisko

  Zatrudnimy osoby do pomocy domowej w Sierosławiu - sprzątanie domu i obejścia, mycie okien, prasowanie (raz w tygodniu). Poszukiwana osoba z doświadczeniem w sprzątaniu domu, solidna i zainteresowana pracą na kilka lat,...

  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Kaźmierzu zatrudni diagnostę samochodowego z uprawnieniami. Więcej informacji pod numerem telefonu 605 949 285.