Polska Anglia

    Numery telefonów pracowników Urzędu Gminy

    WYDZIAŁ / BIURO

    JEDNOSTKA

    NR POKOJU

    NR TELEFONU

    IMIĘ I NAZWISKO

    BUDYNEK „A”

    Biuro Obsługi Administracyjnej Wójta i Rady Gminy – BOWR

    113

    113

    61 8959 303

    61 8959 201

    Barbara Przyjemska – Koordynator BOWR

    Aleksandra Malinowska

     

     

     

    Wydział Obsługi Klienta i Informacji Publicznej – WOKIP

     

     

     

    20

    20

    20

    20

    20

    20

    FAX

    61 8959 215

    61 8146 221

    61 8959 200

    61 8959 216

    61 8959 248

    61 8659 277

    61 8146 118 wew. 308

    Małgorzata Mleczak – Kierownik OK

    Centrala

    Centrala

    Ewa Braniewicz

    Karolina Lewoczko 

    Agnieszka Kuczyk (Dominika Gorzaniak)

     

    Urząd Stanu Cywilnego – USC

    19b

    19c

    61 8959 219

    61 8959 243

    Bożena Hutkowska – Kierownik USC

    Hanna Kaczmarek – Zastępca Kierownika

    Centrum Usług Wspólnych Oświaty i Zarządzania Kadrami – OZK

    107

    106

    108

    108

    108

    108

    106

    106

    61 8959 323

    61 8959 244

    61 8959 320

    61 8959 321

    61 8959 322

    61 8359 325

    61 8959 237

    61 8959 326

    Bogusława Świerkiel – Dyrektor DO

    Katarzyna Antos – Zastępca Dyrektora DO

    Monika Przybylska-Buchert (Aleksandra Zawadzka)
    Donata Rzepkowska

    Natalia Szymaniak-Bijata

    Agata Gidaszewska

    Katarzyna Stefaniak

    Anna Braciszewska

    Przemysław Sworacki

    Dyrektor ds. Infrastruktury Drogowej – DID

    4

    61 8959 288

    Janusz Mazgaj – Dyrektor DID

    Wydział Infrastruktury Drogowej – WID

    7

    7

    8

    8

    11

    11

    11

    61 8959 249

    61 8959 292

    61 8959 221

    61 8959 301

    61 8959 210

    61 8959 250

    61 8959 302

    Maciej Falbierski – Kierownik WID

    Agata Nowak-Hamrol

    Agnieszka Majorczyk

    Piotr Stefaniak

    Magdalena Górska

    Katarzyna Rajmann-Trelka


    Biuro Projektów Drogowych – BPD

    18

    18

    18

    18

    61 8959 259

    61 8959 259

    61 8959 259 

    61 8959 259

    Jadwiga Adamczak – Koordynator BPD

    Anna Katarzyńska

    Anna Maraszek

    Łukasz Gałęski

    Nadzór Inwestorski – NI

    18

    61 8959 257

    Stanisław Walkowiak

    Centrum Usług Wspólnych Obsługi Prawnej – WOP

    101

    101

    102

    102

    103

    61 8959 212

    61 8959 212

    61 8959 282

    61 8959 235

    61 8959 324

    Andrzej Rzepkowski – Kierownik WOP

    Bożena Bandurska Kasperska

    Anna Odwrot

    Monika Spychała

    Hanna Musielak

     

     

    Wydział Informacji Publicznej i Obsługi Administracji – WIPOA

     

    104

    104

    105

    105

    61 8959 233

    61 8959 284

    61 8959 270

    61 8959 274

    Dorota Błoch – Kierownik WIPOA

    Piotr Dobry

    Jerzy Sawicki

    Krzysztof Kaczmarek

    Łukasz Piekarski

    Wydział Zagospodarowania Przestrzennego – WZP

    5

    13

    14

    14

    13

    13

    61 8959 236

    61 8959 230

    61 8959 273

    61 8959 206

    61 8959 269

    61 8959 305

    Natalia Piechota – Kierownik WZP

    Mikołaj Kamiński

    Michał Fengler

    Arkadiusz Gursztyn

    Agnieszka Lima

    Ewa Kurowska

    Wydział Gospodarki Nieruchomościami –

    WGN

    5

    6

    6

    12

    12

    61 8959 251

    61 8959 261

    61 8959 289

    61 8959 208

    61 8959 276

    Ludmiła Czajka – Kierownik WGN

    Natasza Pikus-Siepak

    Ewa Taciak

    Mariola Ptak

    Grzegorz Wicher

    Bezpieczeństwo i Higiena Pracy – BHP

    103

    61 8959 279

    Maciej Noak / Karolina Gwóźdź-Silska

    Biuro Komunikacji Społecznej i Promocji – BKSP

    109

    61 8959 264

    61 8959 263

    Agnieszka Rzeźnik - Koordynator BKSP

    Hanna Stasińska-Łapszewicz

    Organizacje Pozarządowe – OP

    102

    61 8959 205

    Monika Mroczkiewicz

    Archiwum – AZ

    18

    61 8959 291

    Elżbieta Kucharska

    Obrona Cywilna – OC

    18

    61 8959 229

    Andrzej Goszczyński

    Audytor wewnętrzny – AW

    101

    61 8959 312

    Wiesława Matkowska

    Kontroler Wewnętrzny – KW

    19c

    61 8959 278

     Małgorzata Jaremko

    Wydział Informacji Publicznej i Obsługi Administracji – WIPOA

     

    61 8959 255

    61 8959 227

    Jacek Mizera

    Panie sprzątające / Magazyn

    BUDYNEK „B”

    Przewodnicząca Rady Gminy – PRG

    15

    61 8959 247

    Krystyna Semba

    Biuro Obsługi Administracyjnej Wójta

    i Rady Gminy – BOWR

    14

    61 8959 220

    Beata Kontusz-Iwańczuk
    Paulina Sobańska

     

    Tarnowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości – TCWP

    17

    17

    17

    61 8959 271

    61 8959 258

    61 8959 242

    Justyna Krynicka – Koordynator TCWP

    Mirosława Bromber

    Dagmara Orlik

     

    Starostwo Powiatowe w Poznaniu

    Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Tarnowie Podgórnym

    01

    01

    02

    02

    03

    61 8959 241

    61 8959 299

    61 8959 281

    61 8959 281

    61 8959 240

    Dariusz Tonder – Kierownik

    Agnieszka Dyzmann

    Joanna Głembalska

    Natalia Kalemba

    Agnieszka Owczarek – Zastępca Kierownika

    Gminny Ośrodek Kultury – GOK

     

    Fax 61 8146 119

     

    61 8959 228

    61 8959 228

    61 8959 223

    61 8959 297

    61 8959 232

    61 8959 232

    61 8959 293

    61 8959 296

    61 8959 295

    Szymon Melosik – Dyrektor GOK

    Agnieszka Piotrowska-Koput

    Jolanta Tepper

    Maria Skwiercz

    Justyna Dziekoń

    Renata Anioł

    Karolina Janikowska

    Mariusz Lewoczko

    Karina Biała

    BUDYNEK „C”

    Wydział Obsługi Klienta i Informacji Publicznej – WOKIP

    Hall

    61 8959 306

     

    Joanna Chwiałkowska

    Pełnomocnik Wójta ds. Nadzoru Właścicielskiego - NW

    29 61 8959 327

    Grzegorz Leonhard

     

    Wydział Infrastruktury Kubaturowej i Ochrony Środowiska – WIKOŚ

    57

    56

    56

    56

    5

    5

    5

    61 8959 283

    61 8959 266

    61 8959 310

    61 8959 224

    61 8959 203

    61 8959 226

    61 8959 226

    Juliusz Jerzykiewicz – Kierownik WIKOŚ

    Violeta Skuratowicz

    Agnieszka Gogolewska-Dorau

    Łukasz Walor

    Marek Ratajczak

    Andrzej Korpik

    Magdalena Drossel

    Wydział Obsługi Księgowej –

    WOK

    42

    43

    44

    44

    44

    48

    48

    48

    48

    61 8959 234

    61 8959 202

    61 8959 207

    61 8959 254

    61 8959 246

    61 8959 239

    61 8959 253

    61 8959 238

    61 8959 287

    Katarzyna Jackowiak – Skarbnik Gminy

    Karolina Baraniak – I Zastępca Skarbnika

    Zenona Leśniewska

    Anna Łabęcka

    Paulina Dolata

    Romana Hupało

    Grażyna Nawrot

    Kazimierz Agaciński


    Stanowisko ds. analiz budżetu
    52 61 8959 328
    Agnieszka Starzonek

    Księgowe Centrum Usług Wspólnych Jednostek Organizacyjnych Gminy – KCUW

     

    52/1

    52

    52

    52

    52

    52

    53

    53

    53

    61 8959 314

    61 8959 316

    61 8959 317

    61 8959 319

    61 8959 346

    61 8959 307

    61 8959 315

    61 8959 318

    61 8959 345

    Dominika Świnka – II Zastępca Skarbnika

    Żaneta Jóźwiak

    Katarzyna Pietrzak

    Ewelina Plucińska

    Małgorzata Turowska

    Małgorzata Jaworska

    Dariusz Piechota

    Aleksandra Szurgot

    Anna Stachowiak

    Wydział Spraw Obywatelskich – WSO

    25

    25

    25

     

    28

    27

    FAX

    61 8959 209

    61 8959 260

    61 8959 204

    61 8959 204

    61 8959 252

    61 8959 218

    61 8146 120 wew. 309

    Wiesława Błaszyk – Kierownik WSO

    Jolanta Kaźmierczak

    Daria Kwiatkowska

    Anna Wąsowicz

    Marzena Łeszyk

    Lucyna Szeszycka 

     

    Wydział Podatków Lokalnych – WPL

    12

    13

    13

    13

    23

    23

    22

    22

    22

    22

    61 8959 231

    61 8959 267

    61 8959 213

    61 8959 222

    61 8959 217

    61 8959 268

    61 8959 214

    61 8959 286

    61 8959 285

    61 8959 311

    Aleksandra Wiśniewska – Kierownik WPL

    Barbara Nowak

    Maria Celebucka (Łukasz Dorna)

    Jarosław Kabaciński

    Małgorzata Prętka

    Irena Walkiewicz

    Aleksandra Stasiak

    Małgorzata Piechota

    Olga Skonieczna

    Joanna Maciejewska

    Ośrodek Pomocy Społecznej – OPS

     

    34

    32

    35

    40

    40  

    55

    55

    33

    33

    33

    32

    31

    31

    56

    56

    61 8959 341

    61 8959 334

    61 8959 340

    61 8959 339

    61 8959 338

    61 8959 344

    61 8959 343

    61 8959 337

    61 8959 337

    61 8959 336

    61 8959 335

    61 8959 330

    61 8959 331

    61 8959 332

    61 8959 333

    Dariusz Nowakowski – Kierownik OPS

    Anna Mądra – Zastępca Kierownika OPS

    Magdalena Janiszewska –Sekretariat

    Lidia Ślęzak – Asystent Rodziny

    Justyna Śliwa-Świtała – Radca Prawny

    Artur Karczewski – Program 500+

    Paulina Matuszak – Program 500+

    Magdalena Burdajewicz – Program 500+

    Agnieszka Wolnicka – Świad. Rodzin., alimenty

    Agnieszka Olejniczak – Świad. Rodzin., alimenty

    Ewa Kowalska – Pomoc społeczna

    Maria Gorajska – Pracownik socjalny

    Monika Wilczyńska – Pracownik socjalny

    Katarzyna Krupka – Pracownik socjalny

    Alina Stemplewska – Pracownik socjalny

    Kontroler Wewnętrzny – KW

    29

    61 8959 278

    Małgorzata Jaremko

    Salki Konferencyjne

    10,21

     

    10 – salka mała, 21 – salka duża

    Kasa banku – ING

    2

    61 8967 263 wew. 300

     

    Filia Urzędu w Przeźmierowie – FP

    ul. Rynkowa 75c

     

    61 2275 872

    61 2275 873

    Elżbieta Neumann – Koordynator FP

    Cezary Spiż

    Straż Gminna SG

    ul. Słoneczna 4

    Telefon Zgłoszeniowy – 61 8147 986

     

     

     

     

     

    FAX


     

    61 8146 164

    61 8146 143

     

     

    61 8146 143

    Artur Szeląg – Komendant SG

    Magdalena Kula

    Sylwester Gąsior

    Anna Weber-Przybył

    Rafał Talarczyk

    Artur Błażejczyk

    Biblioteka BP

     

    61 8147 411

    Iwona Bilińska – Dyrektor BP

    Jadwiga Kowalak

    Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne – OSiR

    ul. Nowa 15

     

    61 8166 086/5

    Bernard Broński – Dyrektor OSiR

    info@osir.pl

     

     

    Ochotnicza Straż Pożarna – OSP

    ul. Słoneczna 2

     

    FAX

    61 8146 998

    61 8147 298

    Tomasz Kubacki – Komendant OSP

    61 8147 298

    Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne "TPBUS" Spółka z o. o. – TPBUS

    ul. Rokietnicka 23

     

     

    FAX

    61 8146 792

    61 8146 793

    61 8147 137

    Waldemar Wereszczyński – Prezes TPBUS

    Mikołaj Stempel

    info@tpbus.com.pl

    Tarnowskie Termy Sp. z o. o. – TT

    ul. Nowa 54

     

    61 8182 863

     

    Anita Stellmaszyk – Prezes TT

    biuro@tarnowskie-termy.pl

    Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. – TP-KOM      

    ul. Zachodnia 4

     

    Telefon Centrala – 61 8146 430

     

     

    FAX

    61 8959 444

    61 8147 407

    61 8959 434

    61 8959 433

    61 8959 438

    Waldemar Nowak – Prezes TP-KOM

    biuro@tp-kom.pl

    Stanisław Bączyk – Szef czystości i porządku

    Marek Ciszyński – Szef służby wod-kan

    Sylwia Wieczorek – Gł. Księgowa/Prokurent

    Gen-Gaz

     

    61 8164 594

    61 8146 592