Polska Anglia

  Konsultacje społeczne

  Budżet Inicjatyw Społecznych - I edycja

  Zagłosuj na pomysł sąsiada

  Aż 12 projektów zgłoszono w pierwszej edycji Budżetu Inicjatyw Społecznych. Po przeanalizowaniu wszystkich pod względem formalnym okazało się, że 6 z nich może zostać poddane pod głosowanie mieszkańców. Odrzucone projekty nie zawierały wystarczającej liczby podpisów osób popierających projekt albo dotyczyły wydatków inwestycyjnych.

  Głosowanie rozpocznie się 28 października 2016 i potrwa do 10 listopada 2016. Głosować będzie można zarówno bezpośrednio poprzez wypełnienie Karty do głosowania lub on-line poprzez specjalnie przygotowany formularz (ta możliwość zarezerwowana jest dla posiadaczy Karty Mieszkańca). Papierowe karty należy wrzucać do specjalnych urn, ustawionych Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Tarnowie Podgórnym lub we Filii Urzędu w Przeźmierowie. Będzie można zagłosować tylko na jeden, wybrany projekt.

  W pierwszej edycji do rozdysponowania jest 25 tys. zł, co oznacza, że nie wszystkie pomysły będą zrealizowane w ramach Budżetu Inicjatyw Społecznych. Każdy głos ma zatem znaczenie. 

  Wszystkie informacje (w tym lista projektów, wzór karty do głosowania, zarządzenia i regulaminy) znajdują się na stronie internetowej Gminy www.tarnowo-podgorne.pl w zakładce Budżet Inicjatyw  Społecznych - kliknij tutaj.

   

  ARz

   

   

  --------

  Projekty uchwał przeznaczone do konsultacji

  Aktualne projekty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej - kliknij tutaj

   

  -----

  Twoja opinia jest dla nas ważna!

  Ankieta dot. oceny pracy Urzędu Gminy - kliknij tutaj

   

  --------