Polska Anglia

  Weekendowe granie w Baranowie: Czas na Edison Festival [PROGRAM]

  Weekendowe granie w Baranowie: Czas na Edison Festival [PROGRAM]

  20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie usłyszymy m.in. Bitaminę, Krzysztofa Zalewskiego, Marcelinę, Sorry Boys, tęskno i wielu innych.

  Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie tego, za co polubiliście Edison Festival. Ideą jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć Wam i Waszym najbliższym z dala od zgiełku miasta. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.

  Oprócz atrakcji muzycznych zapraszamy także do udziału w dwóch ciekawych warsztatach. Z kolektywem ro_ślinka będzie można stworzyć leśne wianki. Wyróżnienie się wśród uczestników festiwalu, gwarantowane! Dom Kultury Jogi zaprosi z kolei na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Szczegóły dotyczące obu wydarzeń są dostępne na Facebooku. 

  W oba dni zapraszamy także dołączenia do akcji Sprzątania Świata. Organizatorzy chcą zadbać o przyrodę wokół Jeziora Kierskiego. Zachęcamy do przebycia z nami trasy i zbierania śmieci, które zauważymy. Więcej informacji znajduje się na Facebooku.

  20 lipca 2019

  Fish Emade Tworzywo
  Buslav
  Pola Chobot & Adam Baran
  Sorry Boys
  Julia Pietrucha
  Marcelina
  Nixes
  Tęskno

  21 lipca 2019

  Mongooz and the Magnet
  Snowman
  Bitamina
  O.S.T.R.
  MORK
  Edyta Górecka
  Krzysztof Zalewski
  Sonbird

  Gdzie kupić bilety?

  III pula – final call – dostępne do 21.07.2019 lub do wyczerpania puli biletów
  Bilet jednodniowy: 99 zł
  Karnet dwudniowy: 159 zł

  Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, w Hotelu Edison i GOK Sezam oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się 20.02 o godz. 12:00.

  Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.


  JZ