Polska Anglia

  Rower trójkołowy

  Rower trójkołowy

  W Tarnowskim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych TARSON powstał pomysł uruchomienia bezpłatnej wypożyczalni rowerów trójkołowych dla osób niepełnosprawnych.

  - W naszym Stowarzyszeniu są osoby, które już mają i jeżdżą na takich rowerach, ale nie wiemy czy w naszej Gminie oraz gminach sąsiednich są osoby, które chciałyby takie rowery bezpłatnie wypożyczać - mówi Kazimierz Szulc ze Stowarzyszenia TARSON. - Ich zakup jest dosyć kosztowny, może to być dla niektórych potrzebujących przeszkodą. Załatwienie dotacji z PFRON jest trochę skomplikowane. Tutaj byłaby okazja bezpłatnego wypożyczenia.

  Rowery mogą być dostępne w trzech wielkościach: dla dzieci  do 130cm wzrostu (Mały), dla osób do 160 cm wzrostu (Średni) oraz dla osób - powyżej 160cm (Duży).

  Czas wypożyczenia roweru – do 2 tygodni z możliwością przedłużenia (w sytuacji, gdy na rower nie ma kolejnych chętnych). Zawsze bezpłatnie.
  Jeżeli znają Państwo osoby, które mogłyby być zainteresowane wypożyczaniem takich rowerów, to prosimy o wypełnienie ankiety, do której link zamieszczamy poniżej (jest to ankieta, która po komputerowym wypełnieniu i na końcu po kliknięciu na przycisk "WYŚLIJ ANKIETĘ" dotrze wyłącznie do naszego Stowarzyszenia TARSON).

  LINK DO ANKIETY: www.survio.com/survey/d/V5G3N5O7H6R5S9V9I

  - To jest na razie rozeznanie potrzeb - podkreśla Kazimierz Szulc. - Jeśli byłaby trudność z wypełnieniem ankiety (na przykład ktoś nie ma komputera), to proszę taką zainteresowaną osobę pokierować bezpośrednio do Stowarzyszenia pod nr tel. 665 28 28 28.

   

  Ankieta znajduje się też na Facebooku Stowarzyszenia - kliknij tutaj.

   

  ARz (info TARSON)