Polska Anglia

  ROGUCKI SOLO. Gość specjalny: Król, bilety wyprzedane.

  ROGUCKI SOLO. Gość specjalny: Król, bilety wyprzedane.

  Piotr Rogucki fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. 1 lutego wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo. 
  Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004. Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.
  Albumy solowe:
  - "Loki - Wizja Dźwięku" 2011 - koncept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta "Baal"
  - "95-2003" 2012 - zbiór juweniliów w nowoczesnych aranżacjach
  - „J. P. Śliwa” 2015 - koncept album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.
  Obecnie Piotr Rogucki koncertuje solo, gdzie prezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów, w nowych aranżacjach.
  -- 
  Gość specjalny: król

  Bilety wyprzedane.