Polska Anglia

  Prosimy o fanty na licytację !!!

  Prosimy o fanty na licytację !!!

  Dzięki środkom zebranym podczas tegorocznego finału placówki medyczne zostaną wyposażone
  w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Ponadto ruszy ogólnopolska kampania informacyjna na rzecz powszechnych i kompleksowych badań kontrolnych pod kątem wykrywania problemów onkologicznych u dzieci. Jest bowiem oczywiste, że odpowiednio wczesna diagnoza zwiększa szanse małych pacjentów na powrót do zdrowia.

  W naszej Gminie główna impreza orkiestrowa będzie miała miejsce w Parku im. 700-lecia w Tarnowie Podgórnym. To tutaj swoje programy będą prezentowały lokalne zespoły muzyczne i grupy artystyczne, tutaj zostaną przeprowadzane licytacje i loteria fantowa, tutaj będzie miał swoją siedzibę tarnowski sztab Orkiestry. W imieniu osób zaangażowanych w przygotowanie finału chciałbym prosić Państwa o pomoc w organizacji tej imprezy. Zależy nam przede wszystkim na  przedmiotach, które chcielibyście Państwo przeznaczyć na ten cel. Będę również niezmiernie wdzięczny za wrzucanie datków do puszek wolontariuszy lub za dokonywanie wpłat na konto Orkiestry:
  62 1050 1533 1000 0090 6479 0331.

  Dodatkowych informacji udziela p. Dorota Błoch, szefowa lokalnego sztabu Orkiestry tel. 061 8959 233 lub p. Hanna Stasińska-Łapszewicz, insp. ds. promocji tel. 061 8959 263.

  Realizacja zamierzonych projektów i przedsięwzięć jest możliwa przede wszystkim dzięki środkom zbieranym do puszek przez wolontariuszy, pieniądzom uzyskiwanym na licytacjach i loteriach oraz dzięki wpłatom na konto bankowe, dlatego liczę na Państwa zaangażowanie i pomoc podczas
  XVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To również dzięki Wam będzie ona grała do końca świata i jeden dzień dłużej!

  Pozdrawiam

  Tadeusz Czajka

  Wójt Gminy Tarnowo Podgórne