Polska Anglia

  Nie czekaj – zbadaj się: Bezpłatna cytologia w Przeźmierowie

  Nie czekaj – zbadaj się: Bezpłatna cytologia w Przeźmierowie

  Rak szyjki macicy jest bardzo podstępny i w pierwszym okresie przebiega bez niepokojących objawów. Polska jest wśród krajów o najwyższej zachorowalności na ten rodzaj nowotworu. Jego rozpoznanie jest możliwe tylko dzięki cytologii. To bezpieczne i bezbolesne badanie, które pozwala na wykrycie nie tylko wczesnych postaci tego nowotworu ale także stanów przednowotworowych oraz innych zmian na szyjce macicy (nadżerki, stany zapalne), które nieleczone mogą doprowadzić do jego powstania.

  To bardzo ważne, aby badanie cytologiczne wykonywać regularnie, gdyż tylko taka cytologia może wykryć raka szyjki macicy we wczesnym stadium, co daje prawie 100% szansę na jego wyleczenie.

  Zapraszamy na badania w ramach Programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy w ramach NFZ. Wszystkie testy wykonywane są przez wysoce wykwalifikowaną i przeszkoloną położną, a niepokojące wyniki kierowane są do szybkiej dalszej diagnostyki i leczenia.

  Badania odbędą się 13 września i 11 października w godz. 14.00 – 18.00 przy ul. Rynkowej 63 w Przeźmierowie. Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 25 do 59 lat, które nie miały wykonywanej cytologii w ramach NFZ w czasie ostatnich 3 lat.  

  Zapisy pod nr telefonu 518 225 812 lub 61 8163 900.

   

  ARz