Polska Anglia

  Konkurs dla przedszkolaków

  Konkurs dla przedszkolaków

  Gmina Tarnowo Podgórne serdecznie zaprasza wszystkie przedszkolaki z publicznych przedszkoli, działających na terenie naszej Gminy do udziału w konkursie plastycznym.

  Tematem prac jest ekologiczny transport publiczny. Zwycięska praca zostanie umieszczona na oficjalnym plakacie zachęcającym mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne do wybierania ekologicznego autobusu i roweru, jako podstawowej formy podróżowania w obrębie gminy, w ramach szerokiej kampanii promocyjnej podkreślającej zalety wykorzystywania tych środków transportu, celem zwiększania ekologicznej świadomości mieszkańców naszej Gminy.

  Na zwycięzców czekają nagrody i niespodzianki.

  Termin składania prac w przedszkolu przez dzieci:  do 9 lutego

  Termin dostarczenia prac do Urzędu Gminy przez przedszkola (budynek B, pok. 17): do 12 lutego do godz. 17.00

  Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Zwiększenie integracji różnych form transportu oraz poprawa dostępu do transportu publicznego na terenie gminy Tarnowo Podgórne poprzez inwestycje w infrastrukturę transportową i zakup taboru autobusowego”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

  Licząc na duże zainteresowanie, życzymy wszystkim przedszkolakom dużo frajdy podczas przygotowywania prac. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

   

   

  ARz (info TCWP)