Polska Anglia

  Dni Przeźmierowa 2019: Zobaczcie relacje zdjęciową z dwóch dni świętowania [ZDJĘCIA]

  Dni Przeźmierowa 2019: Zobaczcie relacje zdjęciową z dwóch dni świętowania [ZDJĘCIA]

  Za nami Dni Przeźmierowa 2019, czyli wyjątkowe dwa dni wspólnego świętowania w Gminie Tarnowo Podgórne. Jak było? Pierwszego dnia (6 września) mieszkańców Gminy zaprosiliśmy na wernisaż wystawy "Namaluj swój świat" Fundacji Nigdy nie jest za późno połączony z koncertem Aresa Chdzinikolau oraz młodych artystów.

  ZOBACZ ZDJĘCIA [KLIKNIJ TUTAJ]

  Sobotnie świętowanie odbyło się w Parku im. Stanisława Kanikowskiego w Przeźmierowie. Tam na dużej scenie na początku zaprezentowali się najmłodsi artyści, czyli przedstawiciele przedszkoli Kaczuszka oraz Leśne Skrzaty.

  Naszych milusińskich, ale także dorosłych oczarowała iluzjonistka Michelle znana z programu telewizyjnego "Mam Talent". Na scenie zaprezentowały się także dzieci i młodzież z OSiR Dance Studio Tarnowo Podgórne, tańczące mażoretki, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ludowego "Modraki", wokalistka Sandra Wolska, oraz Michał Teodorczyk z zespołem.

  Dni Przeźmierowa 2019 to także finał turnieju sołectw "Wymiatacze". W tym roku na imieninach Przeźmierowa wystąpił zespół Brathanki, a na zakończenie można było wysłuchać zespołu disco - polo Eksplozja.

  ZDJĘCIA: DNI PRZEŹMIEROWA 2019 [CZĘŚĆ 1]

  ZDJĘCIA: DNI PRZEŹMIEROWA 2019 [CZĘŚĆ 2]

   

  JZ