Polska Anglia

  Czekamy na nominacje do nagrody "Młode Lwy 2019" [SZCZEGÓŁY]

  Czekamy na nominacje do nagrody "Młode Lwy 2019" [SZCZEGÓŁY]

  Czas na kolejną już edycję Gali "Młode Lwy". Ponownie w Gminie Tarnowo Podgórne nagrodzimy najlepszych z najlepszych w pięciu kategoriach. Nominacje można nadsyłać do 4 czerwca do godziny 23:59:59 na adres: mrgtp@tarnowo-podgorne.pl. Tegoroczna gala odbędzie się 14 czerwca w ramach Dni Gminy Tarnowo Podgórne.

  Do wydarzenia chcemy zaangażować jak najwięcej osób, dlatego kandydatów do poszczególnych nagród może zgłosić każdy, argumentując przy tym krótko, dlaczego to właśnie ta osoba powinna otrzymać nagrodę. Podczas gali zostanie wylosowanych, a następnie nagrodzonych 5 zgłaszających.

  Kategoria: Młody Artysta

  Znasz jakąś młodą piosenkarkę z Gminy, która z każdego przeglądu wraca z nagrodami? Twój kolega tańczy co chwilę na jakiś konkursach zdobywając wysokie miejsca? Nominuj w kategorii Młody Artysta.

  Kategoria: Młody Naukowiec

  Twój brat wyliczył bezbłędnie deltę i wygrał najwyższą nagrodę? A może sąsiadka została laureatką konkursu historycznego? Nominuj w kategorii Młody Naukowiec.

  Kategoria: Młody Społecznik

  Kolega codziennie pracuje charytatywnie w schronisku dla psów? Wasza znajoma dobroczynnie pomaga, ale robi to w sposób niezauważalny? Nominuj w kategorii Młody Społecznik.

  Kategoria: Młody Sportowiec

  Twoja koleżanka ustanowiła rekord Polski w pływaniu? A może znasz jakiegoś piłkarza, który na każdym meczu strzela hat-tricka? Nominuj w kategorii Młody Sportowiec.

  Kategoria: Oddany dla Młodych

  Doceniasz zaangażowanie jekiejś osoby w rozwój młodzieży? Nominuj w kategorii Oddany dla Młodych.

  W pierwszych czterech kategoriach obowiązuje przedział wiekowy 11 - 21 lat, według roku urodzenia. W kategorii „Oddany dla Młodych” nie obowiązuje przedział wiekowy, nagroda jest wyrazem podziękowania dla osób, które działały lub cały czas działają aktywnie dla rozwoju młodzieży.

   

  JZ (info: Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne)