Polska Anglia

  Bezpłatne lato z mamą i tatą: Weź udział w akcji i odbierz opaskę dla dziecka

  Bezpłatne lato z mamą i tatą: Weź udział w akcji i odbierz opaskę dla dziecka

  Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. 31 maja i 1 czerwca najmłodsi otrzymają bezpłatną, kolorową opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

  Ogólnopolska akcja edukacyjna pod hasłem „Bezpieczne lato” ma na celu zwrócenie uwagi rodzinom na potencjalne niebezpieczeństwa w czasie wakacji oraz zapobieganie im. Sytuacja, gdy dziecko niepostrzeżenie odejdzie od rodzica, może zdarzyć się wszędzie i w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Stąd tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w dane kontaktowe. 

  31 maja i 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim pojawi się specjalne stanowisko dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Prezent będzie można oznakować danymi kontaktowymi do opiekuna, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w wypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem. Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki.

  Akcja „Bezpieczne lato” odbędzie się 31 maja i 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Bezpłatne opaski będą rozdawane dzieciom w godz.: 11:00-19:00.

   

  JZ (Centrum Handlowe Auchan Swadzim)