Polska Anglia

  Badania opinii publicznej wśród przedsiębiorców

  Badania opinii publicznej wśród przedsiębiorców

  We wrześniu Gmina Tarnowo Podgórne rozpocznie badania opinii publicznej wśród przedsiębiorców, aby poznań ich aktualne potrzeby oraz oczekiwania w zakresie pomocy i wsparcia (TCWP). W związku z tym zapraszamy do udziału w badaniu.

  Działania rozpoczną się:

  • przeprowadzeniem kilkunastu badaniach jakościowych (wywiadów indywidualnych) z przedsiębiorcami. Wywiad taki potrwa ok. 20-30 minut, termin i miejsce jego przeprowadzenia, pozostaje do ustalenia (przedstawiciel Pracowni Badań Opinii Publicznej Społeczności Lokalnej i Rynku dostosuje się do Państwa grafików).
  • 23 września odbędą się także dwa spotkania fokusowe, pierwsze (godz. 10:00-11:30) dla grupy mikroprzedsiębiorców; drugie (godz. 12:00-13:30) dla grupy małych i średnich przedsiębiorców

  Spotkania odbędą się w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne, budynek C, sala 10. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani którąś z wyżej opisanych form podjęcia współpracy w ramach badania, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Tarnowskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (tel. 61 895 92 71).

   

  JZ (info: TCWP)