Polska Anglia

    19 marca prof. Balcerowicz w Tarnowie Podgórnym

    19 marca prof. Balcerowicz w Tarnowie Podgórnym

    Temat kryzysu gospodarczego w Polsce i jego ewentualny wpływ na kondycję przedsiębiorstw w naszej Gminie jest coraz częściej poruszany na łamach prasy, w radiu telewizji, ale także podczas indywidualnych rozmów Wójta z przedsiębiorcami lokalnymi. Niepokoją symptomy zmniejszania się popytu rynkowego, malejąca sprzedaż czy planowanie ograniczania zatrudnienia.

    Już w lutym na łamach gazety „Sąsiadka Czytaj" zapowiadaliśmy organizację spotkania poświęconego tej tematyce - dziś znamy szczegóły: Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka zaprasza na spotkanie przedsiębiorców naszej Gminy oraz wszystkie zainteresowane osoby 19 marca do sali Gminnego Ośrodka Kultury „Sezam" w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Ogrodowej (początek o 10.00). Zaproszenie Wójta przyjął prof. Leszek Balcerowicz, który będzie gościem honorowym. Punktem wyjścia do dalszej dyskusji będzie wystąpienie profesora „Kryzys finansowy a polska gospodarka". Liczymy na to, że spotkanie będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad możliwościami zapobiegania ewentualnym negatywnym skutkom kryzysu.

    Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu u p. Agnieszki Rzeźnik, insp. ds. komunikacji społecznej, tel. 061 8959 264 lub e-mail: a.rzeznik@tarnowo-podgorne.pl