Polska Anglia

  Bieg Lwa - Półmaraton

  BIEG LWA – BĄDŹ DUMNY!!  Na temat Biegu Lwa wiesz już pewnie bardzo dużo i zapewne przygotowujesz się do niego intensywnie. Nie musisz być biegaczem, żeby AKTYWNIE wziąć w nim udział.

   

  Pamiętaj, że tego dnia oczy biegowej Polski będą skierowane na Tarnowo Podgórne. Wesprzyj zatem biegaczy dopingiem i atmosferą, jaką potrafią stworzyć tylko mieszkańcy naszej gminy. Niech każdy, kto wyjedzie z Tarnowa przez kolejne dni wspomina to, co działo się podczas Biegu Lwa. Niech będzie o nas GŁOŚNO!

   

  Nie masz pomysłu na DOPING? Podsuwamy zatem pomysły. Wystaw na ulicę stolik i zorganizuj piknik. Zaproś sąsiadów i razem zagrzewajcie biegaczy do walki. A może umiesz śpiewać, grać na jakimś instrumencie? To wszystko pomaga. Nawet nie wiesz, ile energii możesz dać zawodnikom. Największe światowe imprezy biegowe gromadzą setki tysięcy kibiców. Mówi się, że w Berlinie jest ich ponad milion. W czym my jesteśmy gorsi od Berlińczyków? Może jest nas trochę mniej ale na pewno umiemy się tak samo bawić i dopingować.


  Może znasz kogoś, kto ma ZESPÓŁ MUZYCZNY? Zachęć ich, niech staną na trasie i grają. W końcu nie często ma się kilkutysięczną widownię, w dodatku w pełnym biegu.

   

  A co jeśli będzie GORĄCO? Strażacy przygotują mgiełki wodne ale każda inicjatywa w tym zakresie jest mile widziana. Zraszacze ogrodowe, miski z wodą do zamoczenia czapeczki. Za to z pewnością usłyszysz nie jedno miłe słowo od zawodników i zobaczysz bezcenny uśmiech na ich twarzach.

   

  Ważne jest też, abyśmy podołali organizacyjnie, a w tym wydatną pomocą muszą wesprzeć nas mieszkańcy. Usuńmy wszystkie SAMOCHODY z trasy biegu. Tylko na 4 godziny od 13.00 do 17.00. Nie próbujmy też wyjeżdżać na ulicę ponieważ będą zamknięte. Jeśli planujesz wyjazd zostaw samochód poza trasą na jednym z parkingów buforowych przygotowanych specjalnie na tą okazję. Ruch pieszy będzie otwarty ale poruszaj się wyłącznie chodnikiem. Reagujmy na uwagi wolontariuszy i organizatorów. To tylko kilka godzin, które rzutują na obraz Tarnowa w Polsce.

   

  Więcej szczegółów na www.bieglwa.pl