Polska Anglia

  Ankieta Sąsiadka~Czytaj

  Ankieta Sąsiadka~Czytaj

  Ankieta
  Szanowni Państwo!

  Z pewnością zauważyli Państwo, że nasza gazeta „Sąsiadka~Czytaj” z każdym numerem jest coraz obszerniejsza. A to dlatego, że w naszej Gminie bardzo dużo się dzieje. Stąd na łamach wiele relacji i mnóstwo zaproszeń i zapowiedzi.

  Pojawił się pomysł, by zwiększyć częstotliwość wydawania gazety. By „Sąsiadka~Czytaj” stała się dwutygodnikiem. Takie rozwiązanie wprowadzilibyśmy od nowego roku kalendarzowego, kiedy ruszy kolejne kulturalne miejsce na gminnej mapie – Pałac w Jankowicach, a w nim Tarnowskie Centrum Aktywizacji Senioralnej, których ofertę również będziemy promować na łamach gazety.

  Oczywiście większa częstotliwość to wyższe koszty wydawnicze. Można też powiedzieć, że częściej niż do gazet papierowych zaglądamy na gminną stronę internetową czy Facebooka. Z drugiej jednak dwutygodnik daje możliwość otrzymywania bardziej aktualnych informacji. A wyniki badań opinii publicznej pokazują, że to „Sąsiadka~Czytaj” jest nadal najważniejszym źródłem wiedzy o tym co dzieje się w Gminie.

  Prosimy o wyrażenie swojego zdania w tym temacie poprzez wybór jednej z poniższych opcji. Czekamy także na Państwa opinie, które można przekazywać mailowo na: redakcja@tarnowo-podgorne.pl lub pisemnie: Redakcja Miesięcznika „Sąsiadka~Czytaj”, UrządGminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne.
  Jak często ma ukazywać się „Sąsiadka~Czytaj”?
  Odpowiedzi