Polska Anglia

  VII METROPOLITALNY SPŁYW KAJAKOWY

  VII METROPOLITALNY SPŁYW KAJAKOWY

  Tegoroczna VII edycja Metropolitalnego Spływu Kajakowego rzeką Wartą odbędzie się 2  września. Trasa o długości ok. 30 km. poprowadzi z Czerwonaka przez Mściszewo (Murowana Goślina) do Obornik. W Mściszewie zorganizowany zostanie postój, a  w  Obornikach  konkurs dla dzieci. W trakcie trwania spływu rozegrany zostanie wyścig o  puchar Metropolii  (dla chętnych, maksymalnie 15 kajaków dwuosobowych). Spływ  zakończy wspólny posiłek w Obornikach.  

  Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10, natomiast start pół godziny później. Koszt uczestnictwa w spływie wynosi 60 zł od osoby dorosłej i 40 od dziecka. W cenę wliczone są koszty ubezpieczenia oraz przewozu autokarem – rano z Obornik przez Murowaną Goślinę do Czerwonaka oraz z  Poznania do Czerwonaka, po południu do Poznania przez Murowaną Goślinę i Czerwonak. Powrót planowany jest na godzinę 17.

  Liczba uczestników jest ograniczona do 160 osób (80 kajaków).

  Zapisy przyjmowane są przez wypełnienie formularza on-line znajdującego się tutaj: http://bit.ly/2hCbKLe i trwać będą od 15.08 do 23.08 lub do wyczerpania miejsc.

   

  ARz (info Stowarzyszenie Metropolia)